بستری که برای ساده سازی و تسریع پرداخت‌های شما ساخته شده

به شبکه پرداخت انلاین بپیوندید و از تجارت انلاین لذت ببرید!

شپا
درگاه پرداخت شپا

داستان شپا چیست

شپا تیمی منسجم با ایده استارت آپی

داستان شپا از جایی شروع شد که نیاز به درگاه ها برای کسب و کارهای گسترده در مقیاس جهانی، بیشتر از هر زمان حس شد و جرقه اصلی در نیازمندی های روز شما شکل گرفت.

داستانی که با خواسته های شما آغاز شد و ایمان داریم با همراهی شما به سرانجام مطلوب خواهد رسید.

شپا برای آسان سازی پرداخت

آسان‌سازی پرداخت

افزایش امنیت پرداخت

کمک به استارتاپ‌ها

توسعه راهکاری برای کسب درآمد بین المللی

پشتیبانی مهمترین اصل فروش

با افتخار میزبان شما بودیم

تاریخچه فعالیت اندیشه پردازان پالیز (شپا)

سابقه ایجاد شپا

شپا نام شرکت پرداختیاری اندیشه پردازان پالیز میباشد که ایده اصلی آن مبنی بر تلفیق یکBI (business intelligence) استوار میباشد. در واقع اساس آن بر پایه ایده ای برای مدیریت کسب و کار بوده و به صورت هوشمند نیز راهکارهایی به مدیران کسب و کار ارائه میکند. مجموعه اندیشه پردازان پالیز به سال ثبت 1397 فعالیت خود را آغاز کرده است. در این مدت مجموعه ایرانیکارت فعالیت های مفید و موثری در ارتباط با ارائه خدمات بین المللی به کاربران سایت داشته است و سعی بر پیشرفت و افزایش خدمات ارائه شده در این زمینه داشته است. با تلاش مستمر و صادقانه کادر مدیریتی و اجرایی اندیشه پردازان پالیز در ارائه خدمات، نام مجموعه تبدیل به برندی مطرح شده است و در ارائه خدمات حوزه فعالیت خود همیشه رتبه برتر را کسب کرده است. ارزش های شرکت همواره بر این اصول بوده است: جلب اعتماد مشتری و افزایش مشتری های وفادار رعایت انصاف در دریافت وجه بابت ارائه خدمات برخورد حرفه ای و محترمانه با کاربران متقضی برای دریافت خدمات ایجاد فضایی شاد و مناسب برای پرسنل شرکت و به تبع آن ارائه خدمات با کیفیت به مشتریها

ماموریت ما چیست؟

اهداف شپا

ماموریت شپا کمک به کسب و کار ها در زمینه هوش تجاری است. در حال حاضر کسب و کارها ممکن است دچار اختلال در برآورد محاسبات مالی خود شوند و در تحلیل و دریافت نتیجه کلی بارخورد فعالیت و پیشرفت آن با مشکل مواجه شوند. شپا با ارائه داده های اتوماتیک که در سیستم به صورت خودکار به بنگاه های اقتصادی دید مدیریتی میدهد. همچنین انواع روش های پرداخت در اختیار صاحبان بنگاه های اقتصادی قرار داده میشود تا بتوانند به آسانترین شیوه ممکن مشتریان را به سمت خرید و استفاده بیشتر از خدمات سوق دهد.