اگر سوالی داری اینجا پاسخ اش رو ببین !

به شبکه پرداخت انلاین بپیوندید و از تجارت انلاین لذت ببرید !

جستجو

دریافت درآمد آنلاین

درگاه های داخلی به ساده ترین شکل ممکن و در کمتر از 1 روز کاری بعد از تکمیل و تایید مدارک ارائه میشود اما درگاه های بین المللی شامل درگاه های ارائه شده از شبکه ویزا، مسترکارت و ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین میباشد. در صورتی که کالا یا خدمات شما قابلیت ارائه به صورت بین المللی را دارد میتوانید به راحتی توسط این درگاه ها امکان پرداخت ارزی برای مشتری های خارج از ایران نیز فراهم نمایید و درآمد ارزی کسب نمایید. دریافت این درگاه ها بسیار ساده بوده و با قبول قوانین ارائه شده توسط شپا میتوانید نوع درگاه خود را انتخاب و در کمتر از 1 روز آن را دریافت کنید.

پاسخ سوال

شما میتوانید مبنی بر علاقه و شرایط کسب و کاری خود تسویه روزانه، سالیانه یا به صورت دستی در هر زمان را انتخاب کنید.
برای درگاه بین المللی از زمانی که درخواست تسویه اعلام میشود بین 3 الی 5 روز کاری معادل ارزی مبلغ و برای درگاه داخلی بین 1 الی 2 روز کاری، به شماره حساب تایید شده در حساب کاربری شما واریز می گردد.

پاسخ سوال

بله، شما میتوانید مبالغ ارزی خود را در کیف پول مورد نظر خود (دلاری، یورویی یا ….) نگهداری نمایید و هر زمان که نرخ تسویه برای شما مناسب بود درخواست تسویه خود را ثبت نمایید.

پاسخ سوال

تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی با ارائه کارت ملی، تصویر سلفی و یک شماره شبا به نام خود شخص میتوانند از خدمات شپا استفاده نمایند. برای دریافت درگاه داخلی نیاز به دریافت کد رهگیری مالیاتی نیز میباشد.

پاسخ سوال

بستری مجازی است که برای پرداخت های خرد اینترنتی و دریافت درآمد ارزی میتوانید از آن استفاده کنید. کیف پول های ارزی میتوانند با ارز های دلخواه شما ایجاد و به نرخ ارز روز به کیف پول های دیگر تبدیل و نگهداری شوند.

درخواست مشاوره تلفنی

هنوز ، پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید. همکاران ما در اولین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.

درخواست پشتیبانی

contact@shepa.com
تماس با پشتیبانی