مجموعه‌ای از خدمات شپا برای آسان سازی پرداخت‌های اینترنتی

به شبکه پرداخت آنلاین بپیوندید و از تجارت آنلاین لذت ببرید!

شپا به مشتریان عزیز چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

خدمات شپا

شبکه پرداخت آنلاین برای آسان تر کردن کار سایت و فروشگاه‌های اینترنتی و همچنین ایجاد روابط بین المللی به ارائه درگاه پرداخت امن داخلی و درگاه پرداخت بین المللی می‌پردازد.

خدمات شبکه پرداخت آنلاین
درگاه پرداخت ریالی

اتصال سریع درگاه به سایت

درگاه پرداخت امن

درگاه پرداخت اینترنتی شپا با مجوز از شاپرک و بانک مرکزی در بستری امن و بدون قطعی برای کسب و کارهای آنلاین در کمتر از یک روز کاری فعال می گردد. مشتریان کسب وکارها با مسیردهی هوشمند (سوییچینگ) در هر لحظه به شبکه پرداخت آنلاین متصل خواهند شد.

بیشتر بدانید

درگاه پرداخت بین المللی

مدیریت تراکنش‌های بین الملل

درگاه پرداخت بین المللی

ﭘﻠﺘﻔﺮم ﭘﺮداﺧﺖ ﺑﯿﻦاﻟﻤﻠﻠﯽ شپا امکان مدیریت کلیه تراکنش های ارزی شما را در بستری امن با پشتیبانی از کلیه روش ها و سرویس های بین الملل در اختیار شما قرار خواهد داد.از طریق این سرویس کلیه تراکنش های خود را با چند کلیک ساده انجام دهید. درگاه پرداخت بین المللی شپا از ارزهای دلار، یورو و درهم پشتیبانی می‌کند.

بیشتر بدانید

استرداد وجه (ریفاند)

برگشت وجه به مشتریان

سرویس ریفاند (استرداد وجه)

در صورت لغو یا تغییر در سفارشات مشتریان خود از طریق این سرویس اقدام به برگشت وجه به مشتری نمایید. جهت برگشت وجه بصورت کامل و یا بخشی از مبلغ با استفاده از این سرویس دیگر نیازی به دریافت اطلاعات حساب و کارت مقصد از مشتری نخواهید داشت.

 

سرویس تسهیم

تسویه اشتراکی به حساب شرکای تجاری

سرویس تسهیم

با استفاده از سرویس تسهیم می‌توانید مبالغ حاصل از تراکنش‌های صورت گرفته خود را به حساب‌های مختلف با نسبت‌های دلخواه و متفاوت واریز نمایید. مزیت این سرویس واریز مبالغ به صورت اتوماتیک و بدون بروز هیچ گونه خطای فردی می‌باشد.

لینک پرداخت هدفدار

لینک اختصاصی پرداخت گروهی

لینک پرداخت هدفدار

سرویس به شما این امکان را می‌دهد تا یک پروژه را بصورت یک لینک با قید کردن عنوان پروژه، توضیحات تکمیلی در مورد پروژه و مبلغ مورد نظر تعریف و ایجاد نمایید و با اشتراک گذاری لینک به ملبغ هدف دست یابید.

بیشتر بدانید

پرداخت QR CODE

پرداخت تنها با اسکن

پرداخت QR CODE

ابزاری جهت پرداخت آسان و امن تنها با اسکن بارکد جهت تسریع روند پرداخت های شما می‌باشد. با استفاده از این روش، کاربران باید QRcod اسکن کنند تا صفحه پرداخت اختصاصی فروشنده که حاوی اطلاعات آن است، برای آنها روی گوشی نمایش داده شود.

استرداد وجه (ریفاند)

تحلیل و گزارش لحظه به لحظه تراکنش‌ها

گزارش دهی لحظه‌ای

پنل کاربری شپا در هر لحظه فعالیت مالی سایت را به صورت نموداری گزارش می‌کند و کارشناسان شپا به صاحبان کسب‌وکارها مشاوره مالی موثر ارائه می‌دهند. گزارش دهی پنل به صورت لحظه‌ای است.

کسب درآمد

کسب درآمد ماهانه با معرفی شپا

کسب درآمد

در سرویس کسب درآمد شپا ،افراد به راحتی میتوانند با ثبت نام در سایت و ایجاد پنل کاربری ،کسب درآمد نمایند و با ارسال لینک ثبت نام برای سایرین و معرفی سرویس های شپا درصدی از کارمزدهای تراکنش های صورت گرفته را بصورت ماهانه دریافت نمایند.