راهکارهای پرداخت

به شبکه پرداخت انلاین بپیوندید و از تجارت انلاین لذت ببرید !

خدماتی که شرکت شپا ارائه میکند با توجه به نیاز روز افراد و بالاخص صاحبان کسب و کار میباشد. با توجه به مشکلاتی که در مسیر کسب درآمد های بین المللی نیز ایجاد شده است سعی ما بر این بوده که تمامی درخواست های داخلی و بین المللی را پوشش دهیم

راحت وامن پرداخت کن

درگاه پرداخت امن

درگاه های پرداخت امن به شما این امکان را میدهد که بدون استفاده از شماره کارت و با امنیت بالا بتوانید اقدام به دریافت مبلغ مورد نظر بابت ارائه خدمات خود نمایید

امکان بررسی پرداخت ها

لینک پرداخت شپالینک

لینک پرداخت محصول با تنظیمات پیشرفته مانند دریافت اطلاعات مشتری این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که مسیر پرداختی برای محصول خود ایجاد و کالای خود را به فروش برسانید. در این شیوه نیازی به اعلام مبلغ پرداختی به مشتری نیست و به صورت خودکار میتوانید مبلغ را در لینک تعیین کنید.

مشاوره تحلیلی فروش

گزارش و آنالیز کسب وکار

مجموعه شپا با ارائه گزارش و آنالیز های تخصصی کسب و کار، به شما در تصمیم گیری های مهم کاری کمک خواهد کرد و در راستای پیشرفت سریعتر و اتخاذ روش های بهینه و مناسب مشاوره های لازم را ارائه می کند.

مطابق با جدید ترین ساختار روز

صدور فاکتور خرید

با استفاده از لینک پرداخت اختصاصی میتوانید با توجه به نیازمندی و مبلغ پرداختی هر یک از مشتری های خود یک فاکتور مخصوص ایجاد کنید و بدون ارائه کردن شماره کارت و اطلاعات محرمانه کارت بانکی خود، بدون هیچ دردسری مبلغ کالا را دریافت کنید. همچنین تا قبل از نهایی شدن مبلغ فاکتور میتوانید میزان فاکتور مربوطه را افزایش، کاهش یا حذف نمایید.

دریافت درآمد ارزی

درگاه پرداخت مسترکارت و ویزاکارت

با توجه به شرایط نا به سامان ارزی و نیاز به کسب درآمد ارزی تعداد بسیاری از صاحبان کسب و کار، خدمات ارائه درگاه های بین المللی مثل ویزا یا مسترکارت و ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین توسط مجموعه شپا فراهم گشته است. شما میتوانید با استفاده از این خدمات روی سایت خود امکان پرداخت برای افراد در خارج از ایران فراهم نمایید و درآمد ارزی خود را در کیف پول مد نظرخود نگهداری نمایید.

نگهداری مجازی ارز های مختلف

کیف پول ارزی (والت)

کیف پول الکترونیک که شامل کیف پول های داخلی و بین المللی میباشد به شما در پرداخت های خرد در رابطه با ارزهای داخلی و همچنین نگهداری ارزهای بین المللی کمک کرده و باعث افزایش سرعت در انجام تراکنش های بین المللی می گردد.

بدون کارمزد مضاعف

سیستم تسهیم پرداخت

با استفاده از خدمات تسهیم میتوانید بدون پرداخت کارمزد و صرف زمان درآمد دریافتی را به صورت مستقیم به حساب چند نفر (شرکای تجاری) واریز نمایید. این میزان میتواند به درصد های متفاوت در هر روز تنظیم گردد.