ارائه دهنده درگاه بین المللی

برای اولین بار بدون کارمزد به مدت محدود

پرداخت با کارت بین المللی

درگاه ویزا و مسترکارت

شبکه ویزا و مسترکارت هر دو شبکه های بین المللی معتبری هستند که اساس آنها در آمریکا شکل گرفته است. تقریبا سایتی را نمیتوان نام برد که برای پرداخت اینترنتی حداقل یکی از این دو شبکه را پوشش نداده باشد. البته نباید فراموش کرد که این مورد به سیاست های داخلی هر کشور نیز وابسته هست. برای مثال اکثر سایت های کشور ترکیه صرفا کارت های شبکه داخلی خود را برای پرداخت قبول میکنند. برای پرداخت توسط این درگاه ها باید اطلاعات کارت وارد شود. این اطلاعات شامل شماره کارت، کد cvc، نام دارنده، تاریخ انقضا و آدرس میباشد

پرداخت با کیف پول پیپال

درگاه پیپال

پیپال یک کیف پول الکترونیکی شناخته شده در سطح جهانی است. این کیف پول علاوه بر امکان ارائه شیوه های پرداخت و دریافت ارزها، خدمات درگاه نیز ارائه میکند. درگاه پیپال جزو برترین و مطمئن ترین درگاه پرداختی بوده و به سایت اعتبار میبخشد. بر خلاف شبکه ویزا و مسترکارت در این شیوه پرداختی صرفا آدرس ایمیل پیپال شخص پرداخت کننده نیاز است. البته لازم به یادآوری هست که شخص پرداخت کننده نیز باید در این کیف پول حساب داشته باشد. در واقع با موجودی حساب پیپال پرداخت در درگاه انجام میشود.

پرداخت با کیف پول رمز ارز

درگاه رمز ارزها

رمز ارز ها تحول جدید دنیای اقتصاد هستند. یکی از دیگر مزایای این ارزها ارائه درگاه هایی برای جابه جایی مبالغ بدون دردسر و سریع میباشد. که البته کارمزد های آن نیز متفاوت بوده و بسته به نوع ارزی که پرداخت کننده انتخاب میکند متغیر خواهد بود

پرداخت با دیگر کیف پول های مطرح

درگاه ارزهای دیجیتال

کیف پول های دیگری مثل پرفکتمانی، اسکریل، وبمانی و … بعد از پیپال به دلایل متفاوتی در کشور های مختلف مطرح گشته اند و طرفداران خاص خود را دارند. با این که به اندازه پیپال معروف نیستند اما در بعضی از کشور ها مثل روسیه که خواستگاه برای مثال پرفکتمانی میباشد، انتخاب بهتری برای پرداخت درگاه هست.

ثبت درخواست درگاه دلاری

رایگان به تعداد محدود

همین حالا ثبت نام کنید و درخواست درگاه دلاری خود را ثبت کنید. این درگاه ها به زودی ارائه میشوند و در صورتی که درخواست شما در لیست ثبت شده باشد بدون کارمزد به شما ارائه می گردد!