10 قدم برای شروع کسب و کار

10 قدم برای شروع کسب و کار

پرداختیاری

1- تحقیق در جهت گیری بازار

تحقیقات در بازار کمک میکند تا دریابید آیا میتوانید ایده خود را به یک کسب و کار موفق تبدیل کنید یا خیر. اطلاعات کامل در ارتباط با مشتری های بالقوه و کسب و کار هایی که در حال حاضر در منطقه مورد نظر شما خدمات ارائه میکنند، جمع آوری نمایید و از این اطلاعات برای پیشرفت در کار مورد نظر خود استفاده نمایید.

How to do market research the lean way

2- طرح تجاری خود را مکتوب نمایید

برنامه فعالیت کاری مکتوب شده پایه و اساس کسب و کار شماست. در واقع یک راهنما برای نحوه ساخت، راه اندازی و رشد بیزنس جدید است. با استفاده از این روش میتوانید به دیگران ثابت نمایید که کار کردن همراه با شما یا سرمایه گذاری در بیزنس شما برای آنها سودآور خواهد بود.

Write My Business Plan Australia; How to Write a Business Plan

3- سرمایه مورد نیاز را فراهم کنید

طرح تجاری فراهم شده میتواند راهنمای خوبی در مشخص کردن سرمایه حدودی مورد نیاز برای شروع بیزنس شما باشد. اگر مبلغ مورد نیاز برای شروع فعالیت را در اختیار ندارید میتوانید از طریق فروش سهام یا دریافت وام این سرمایه را تهیه نمایید.

 

Short-Term Investment Options: Where to Invest for Less Than a Year - Aegon LifeAegon Life Blog – Read all about Insurance & Investing

4- مکان تجارت خود را انتخاب کنید

مکان شروع فعالیت شما یکی از بزرگترین تصمیم هایی هست که در این مسیر باید اتخاذ گردد. چه در حال بازسازی تجارتی زمین خورده باشید یا در حال افتتاح یک شرکت آنلاین، تصمیمی که در رابطه با مکان فعالیت خود انتخاب میکنید تائیرات اساسی بر موضوعات مالیات، نیاز های قانونی و ارزش سهام خواهد گذاشت.

A key factor for the success of a startup: Location | IED

5- ساختار تجاری خود را انتخاب کنید

ساختار قانونی که شما برای بیزنس خود انتخاب میکنید بر نیازمندی های شروع فعالیت، میزانی که برای مالیات باید پرداخت گردد و تعهدات شخصی شما تاثیر گذار میباشد.

How Your Business Structure Affects Your U.S. Taxes | FreshBooks Blog

6- نام تجارت خود را انتخاب کنید

انتخاب اسم مناسب آسان نیست. شما نیاز به نامی دارید که نماینده برند شما باشد و نشان دهنده حوزه فعالیت شما باشد. قابل ذکر است البته که باید نام شما یکتا بوده و پیش از این توسط شخص یا شرکت دیگری انتخاب نشده باشد.

Naming a Business: 7 Popular Business Name Generators - Anadea

7- تجارت خود را ثبت کنید

بعد از انتخاب نام مناسب زمان آن است که فعالیت خود را به صورت قانونی ثبت کنید و برند خود را به صورت رسمی معرفی کنید.

Paid ahead of time Legal Services Overview | Lest Wins World

8- کد مالیاتی دریافت کنید

در حال حاضر دریافت کد مالیاتی نقش پررنگی در پیشبرد مراحل ثبت یک تجارت دارد بنابراین به محض ثبت شرکت خود پرونده اطلاعاتی آن را در سازمان امور مالیاتی ثبت نمایید و از ابتدای کار مباحث مالیاتی را به صورت شفاف پیش برید که در آینده با مشکل مواجه نشوید.

New Amendments to the International Business Companies Act

9- گواهی و مدارک مورد نیاز را دریافت کنید

مراحل ثبت برند خود را به صورت فانونی و با رعایت تمام اقدامات پیش برید. برای رسیدن به نفطه مناسب در کسب و کار صبر و استمرار لازم است پس عجله نکنید! سعی کنید تمام مراحل را یک به یک و به صورت کامل پیش ببرید.

Does Your Business Have All of Its Required Licenses and Permits? - Small Business Trends

10- حساب بانکی حقوقی افتتاح کنید

برای ثبت تجارت و در تمامی مراحل از شما یک حساب بانکی درخواست خواهد شد بنابراین باید حسابی تهیه گردد که توسط آن بتوانید تمامی تراکنش ها را به صورت ثبت شده داشته باشید و در صورت نیاز بتوانید از مزیت های آن استفاده نمایید.

Funds Availability And Your Bank Account: What You Need To Know – Forbes Advisor

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

به این مطلب امتیاز دهید
10 قدم برای شروع کسب و کار
1- تحقیق در جهت گیری بازار تحقیقات در بازار کمک میکند تا دریابید آیا میتوانید ایده خود را...
5 از 2 رای ثبت شده